Джерела метафоризаціі англійській мові

Опис документу:
В якості джерел метафоризации англійську мову використовують однотипні семантичні сфери, типові для метафоричних систем мови. Відмінності пов’язані в основному з вибором конкретних модулів порівняння при формуванні метафоричних похідних. Специфічні особливості пов’язані з устроєм і традиціями життя народів.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Джерела метафоризаціі англійській мові

Модулі порівняння при формуванні метафоричних похідних

В якості джерел метафоризации англійську мову використовують однотипні семантичні сфери, типові для метафоричних систем мови. Відмінності пов’язані в основному з вибором конкретних модулів порівняння при формуванні метафоричних похідних. Специфічні особливості пов’язані з устроєм і традиціями життя народів. У мові реалізуються моделі, що склалися, тим самим зберігається спадкоємність метафоричних систем досліджуваних мов. Модифікація деяких моделей відбувається головним чином за рахунок залучення неологізмів в якості джерела метафоризации, активізації в цій функції таких семантичних сфер, як економіка, фінанси і масова культура, а також внесення нюансів в спосіб осмислення званого явища.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.