Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація індивідуальних занять для дітей з використанням арттерапії, пісочної терапії, аплікації, сенсорної методики
»
Взяти участь Всі події

«Дизайн одягу в житті людини. Еко-мода» (Образотворче мистецтво) 7 клас / (За підручниками «Образотворче мистецтво» 7 клас С. І. Федун, О. В. Чорний)

Вміст матеріалу:

docx
840,8 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета уроку: формування ключових компетентностей:

  • Вміння вчитися: організовувати своє робоче місце, планувати свої дії, доводити роботу до кінця; орієнтуватися в часі і раціонально його використовувати, самостійно виконувати практичне завдання; здійснювати самоконтроль і самооцінку.

  • Загальнокультурна компетентність: духовно-моральні основи життя людини; особливості національної і загальнолюдської культури в побутовій і культурно – дозвільній сфері.

  • Міжпредметна естетична компетентність: виявлення естетичного ставлення до мистецтва, спроможність аналізувати і оцінювати найважливіші досягнення національної культури.

  • Предметних компетентностей: ознайомити учнів з професією художника – модельєра (дизайнера одягу), поглибити знання учнів про стиль одягу та імідж людини; розвивати просторове мислення, уяву, фантазію, творчі здібності учнів; виховувати привітність, дружелюбність; формувати кмітливість, відповідальність і рішучість; формувати уявлення про необхідність конструювання виробів, уявлення про професію художника – дизайнера.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.