Гра «Зима — це добре, зима — це погано» чудово підходить для зимового періоду або тематичних тижнів про пори року. Вона допомагає дошкільнятам та учням НУШ зрозуміти, що навіть найхолодніша пора року має свої чарівні плюси та логічні мінуси; вчить аналізувати природні явища, бачити протилежні сторони в одному об'єкті; розвивати зв'язне мовлення, логічне мислення, вміння дискутувати та поважати думку товаришів.
























