Мета: звернути увагу дітей на ставлення людини до об‘єктів природі, формувати уявлення про вплив забрудненого навколишнього середовища на організм людини та всіх живих організмів. Закріпити правила поведінки в природі. Виховувати дбайливе ставлення до природи.















