Шановні колеги, пропоную дидактичну гру "ЩО СТВОРИЛА ПРИРОДА, А ЩО ЛЮДИНА?". Матеріал готовий для друку та ламінування. Можна зменшувати чи збільшувати масштаб за бажанням. Буду рада, якщо комусь знадобиться матеріал та за Ваші вподобайки👍Підписуйтесь щоб не пропустити новинки 😉 Бережіть себе🙏🇺🇦








