Дидактична гра "Що їсть котик" використовується самостійно, а також під час заняття "Наш пухнастий гість"
(На столі лежать картки із зображеннями (молоко, риба, ковбаса, «Віскас», сметана, м'ясо, сосиски, яблуко, огірок, апельсин). Діти по черзі підходять, беруть картку та промовляють: «Я нагодую котика молоком», «Я нагодую котика сосисками» тощо)


























