Дидактична гра " З'їш чи бяка" розрахована на дітей дошкільного віку. Підійде для середнього дошкільного віку. Спочатку потрібно роздрукувати матеріал. Заламінувати. Та вирізати. Потім потрібно пояснити правили гри: В нас є дві бляшанки для поп корну. Діти повинні розкласти попкорн по правильним бляшанкам. Їстівне в бляшанку "з'їм" не їстівне в бляшанку " Бяка" перемагає той хто вірно і швидше за усіх розклав попкорн.












