Дидактична гра: " Корисна їжа- шкідлива їжа ".
Мета: Вчити розрізняти корисні та шкідливі продукти харчування. Розвивати аналітичне мислення. Збагачувати словниковий запас назвами корисних продуктів. Формувати навички здорового харчування. Виховувати свідоме ставлення до свого здоров'я.














