Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Таблиця для оцінки розвитку «Червоні прапорці» і раннє виявлення ознак аутизму
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Дидактична гра для дошкільнят "Великий-маленький"

zip

Дидактичні матеріали

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки)

06.12.2022

216

1

0

Вміст матеріалу:

zip
photo_2022-09-06_08-45-59.zip
7,2 Мб
jpg
2,3 Мб
jpg
1,8 Мб
jpg
1,9 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета:

  • Вчити дітей порівнювати предмети за величиною (розмір, довжина, висота, ширина), використовуючи слова: ширше - вужче, довше - коротше, вище - нижче, більше - менше. Вчити шляхом накладення і на «око» порівнювати контрастні предмети.

  • Розвивати вміння аналізувати, порівнювати, класифікувати предмети за величиною, здійснювати серіацію предметів.

«Великий - маленький»

Вихователь розкладає перед дитиною картки картинками вгору. Розповідає казку, наприклад, таку.

В одній казковій країні мешкали різні предмети(герої, тварини). У кожного предмета були братик або сестричка, дуже-дуже схожі один на одного. Відрізнялися вони тільки розміром - один великий, а інший маленький. І ось одного разу піднявся сильний вітер. Він переплутав усі предмети, розкидав їх у різні сторони. Давай ми з тобою допоможемо знайти жителям казкової країни братиків і сестричок. Якщо знайдемо правильно, то вони візьмуться за ручки. А якщо допустимо помилку, то не дадуть руки один одному. Спробуємо?

Дитині потрібно взяти одну картку з будь-яким предметом, назвати його та знайти йому пару. Якщо вибір зроблений правильно, то наявні на картках замки дозволять поєднати картки в парну картинку.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили