Мета:
формувати у дітей уявлення про те, як потрібно берегти природу та планету Земля.
Вік:
старша або середня група.
Матеріал:
8 картинок (4 правильні дії і 4 неправильні).
Картинки для гри
🌳 Дитина садить дерево
🗑 Діти кидають сміття у смітник
🌼 Діти поливають квіти
🐦 Діти годують пташок
❌ Діти ламають гілки дерева
❌ Сміття на траві в парку
❌ Діти рвуть багато квітів
❌ Дим і забруднення повітря
Хід гри
Вихователь розкладає перед дітьми 8 картинок.
Діти уважно їх розглядають.
Потрібно розділити картинки на дві групи:
👍 Бережемо Землю
👎 Шкодимо Землі
Дитина пояснює:
що зображено на картинці
чому це добре або погано для природи.



















