+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Довідка про виконання навчальних планів і програм у 1-4 класах за І семестр 2018-2019 навчального року

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Довідка

про виконання навчальних планів і програм у 1-4 класах

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

за І семестр 2018-2019 навчального року

Згідно річного плану роботи школи 24-28 грудня було проаналізовано виконання навчальних планів та програм у 1-4 класах за І семестр 2018-2019 навчального року. У процесі перевірки проаналізовано програми, календарні плани, записи в класних журналах, учнівські зошити (робочі, з української мови та математики, для контрольних робіт).

Під час перевірки було встановлено, що всі класні керівники та вчителі, які викладають в 1-4 класах знають вимоги до програм і методичні поради МОН України, критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкової ланки.

Учителі початкових класів провели заплановану кількість уроків із розвитку зв’язного мовлення та позакласного читання, прищеплювали учням відповідальне ставлення до рідної мови, інтерес до занять мовою, забезпечили розвиток мовлення учнів, їхнього мислення та творчості. Особливу увагу приділяли національному відродженню українського народу, підвищенню якості патріотичного, морального, естетичного та фізичного виховання, збереження життя та охорони здоров’я учнів.

Протягом семестру було проведено уроки естетичного виховання в в шкільних музеях.

Усі вчителі забезпечують виконання єдиних вимог до усного та писемного мовлення.

Враховуючи вищесказане рекомендовано:

  1. Схвалити роботу вчителів початкових класів, спрямовану на якісне виконання теоретичної і практичної частини програм з базових навчальних предметів початкової школи у І семестрі 2018-2019 навчального року.

  2. Коригуючи календарні плани на ІІ семестр, урахувати результати семестрових контрольних робіт і рівень навчальних досягнень учнів за І семестр.

  3. Спланувати шляхи ліквідації прогалин в навчальних досягненнях учнів, передбачити планомірне повторення під час підготовки учнів 4-го класу до державної підсумкової атестації.

  4. Учителям ефективніше використовувати на уроках інтерактивні технології та сучасні засоби навчання (мультимедіа, комп’ютерні презентації тощо).

Заступник директора з НВР Н.В.Сідова

Ознайомлені:

Опис документу:
Під час перевірки було встановлено, що всі класні керівники та вчителі, які викладають в 1-4 класах знають вимоги до програм та інструктивно-методичні рекомендації МОН України, критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти початкової ланки.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«ZOO-психологія: як навчитися розуміти тварин»
Левченко Вікторія Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн