Довідка про результати перевірки зошитів з алгебри 7 клас

Опис документу:
Довідка про результати перевірки зошитів з алгебри 7 клас містить інформацію про перевірку зошитів з алгебри у 7 класі, яка здійснювалась у 2018 році, буде корисною для заступників з навчально-виховної роботи

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Довідка про результати перевірки ведення

зошитів з алгебри 7 класу

Згідно з річним планом школи та планом внутрішкільного контролю за навчально-виховним процесом на 2018-2019 н.р., з метою контролю за веденням шкільної документації, з 26.11 по 30.11.2018 р. адміністрацією школи здійснено вивчення системи роботи учнів та вчителя 7 класу у зошитах з алгебри.

Мета перевірки: виявити дотримання єдиного орфографічного режиму, якість перевірки зошитів, контроль щодо ведення зошитів, об’єктивність оцінювання,різновидність творчих завдань.

Результати перевірки показали, що всі зошити відповідають Положенню щодо ведення та перевірки зошитів з математики в загальноосвітніх навчальних закладах / лист МОН України № 1/9-529 від 27.12.2000 р./

Для виконання класних та домашніх робіт учнями 7 класу ведеться 1 зошит, для контрольних робіт-1 зошит. Самостійні роботи учні виконують в робочих зошитах.

Перевірка зошитів з алгебри учнів 7 кл. /вч.Гаврилюк В.В./ виявила, що частина учнів пишуть охайно. Всі зошити підписані учнями з дотриманням єдиного орфографічного режиму. Невірно написані цифра, літера закреслюються похилою лінією. Робочі зошити в 7 класі перевіряються згідно вимог.

Оцінка за ведення зошита виставляється в класний журнал щомісяця. При перевірці звертається увага на наявність класних і домашніх робіт та

правильність їх виконання. Характер робіт переважно репродуктивний,творчі завдання даються частково.Домашні завдання диференціюються.Перевірка здійснюється відповідно до вимог,вікових особливостей учнів.

Контрольні роботи перевіряються до наступного уроку, виправлення помилок здійснюється лише червоним чорнилом. Робота над помилками проводиться в зошитах для контрольних робіт.

РЕКОМЕНДУЮ:

1.З метою особистісно зорієнтованого підходу в навчальному процесі

вчителеві математики Гаврилюк В.В. ефективніше застосовувати творчі завдання.

2.Вчителю Гаврилюк В.В. посилити роботу з учнями, що мають середній рівень знань з предмета.

3.Здійснювати постійний контроль за якістю виконання домашніх завдань окремими учнями.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!