+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »

Довідка про перевірку ведення журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів школи

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Довідка

про перевірку ведення журналів

реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів

Переїзнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

З метою охорони здоров'я учнів, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу, відповідно до наказу по школі «Про організацію роботи з охорони праці і призначення відповідальних у -------- н.р.» від в ------- була проведена перевірка ведення журналів реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів на уроках хімії, біології, фізики, інформатики, трудового навчання, фізичної культури.

Було перевірено 6 журналів: всі вони прошиті, сторінки в них пронумеровані, правильно ведуться записи нумерації учнів за порядком. Вчителі вказують прізвища та ім'я учнів, клас в якому проводиться інструктаж; прізвище, ім'я по батькові особи, яка проводила інструктаж. В журналах є підписи учнів, яких інструктували і яким виповнилося 14 років на момент проведення цього виду інструктажу.

Під час перевірки виявлено, що допущено помилки в записах дати проведення інструктажу та класу (поміняно місцями) (вчитель---------).

Вчителі ------------ неправильно вказують вид інструктажу. Вчителі ---------- після назви інструктажу вказують номер наказу і його дату.

В журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів в спортивному залі і в майстернях прізвища учнів писали не вчителі, а учні, тому там допущені граматичні помилки. У журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці в кабінеті інформатики та в кабінеті біології не всі учні, яким виповнилося 14 років, поставили підписи про те, що вони пройшли інструктаж.

Рекомендації:

  1. Вчителям ---------- самостійно вести журнали реєстрації інструктажів.

  2. ------------ прослідкувати, щоб в журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці учні, яким виповнилося 14 років, ставили підписи.

  3. Вчителям ---------- правильно записувати вид інструктажу (первинний).

Заступник директора з НВР Н.В.Сідова

Ознайомлені:

Опис документу:
Мета перевірки: охорона здоров'я учнів, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу, а саме на уроках хімії, біології, фізики, інформатики, трудового навчання, фізичної культури.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі WordPress»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
490 грн
490 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти