Додатковий матеріал. Вікторина « Так чи ні»

Опис документу:
Ігри та вправи – це одна із форм перевірки і закріплення знань з образотворчого мистецтва. Художньо – дидактичні ігри і вправи спонукують учнів оволодіти ними знаннями, закріплювати пройдене, служити повторенням.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

WordArt 5

 Прочитавши, скажи відповідь слово «так» чи «ні».

Словом «бароко» спочатку називали рідкісну дорогоцінну перлину химерної форми. (Так. А потім став так називатися стиль європейського мистецтва, ошатний, пишний та розкішний.)

Простим олівцем середньої твердості можна провести лінію довжиною 5,5 км

(Так, а хто не вірить, нехай перевірить.)

Етюдник - це книжка з нотами етюдів. (Ні. Це спеціальний плоский ящик з приладдям для малювання, живопису та місцем для приміщення етюду.)

Епоха Ренесансу була перед епохою Відродження. (Ні. Це дві назви однієї і тієї ж епохи в історії європейської культури 13-16 століть.)

Леонардо да Вінчі був лівшею. (Так.)

Практично до XV століття художникам і в голову не приходило писати автопортрети, портрети своїх друзів і рідних. (Так. А ось у XVII столітті це стало дуже модним.)

 До XVIII століття в Англії не було ні одного художника, який писав жанрові картини або пейзажі. (Так. Живописці в основному писали парадні портрети.)

 Картину «Даная» Рембрандт написав для «Ермітажу». (Так. У 1772 році імператриця Катерина II придбала її.)

 Художник-імпресіоніст Клод Моне мав човен-ательє, на якій він не тільки катався, але і картини писав. (Так.)

Силует - це прізвище важливого французького вельможі. (Так. Жив-був у Франції XVIII столітті Етьєн де Силует. Служив при дворі могутнього короля Людовіка XV і займав пост міністра фінансів. Про його скупість, розважливості і підозрілості було складено безліч анекдотів. Одного разу на пана Силуету хтось із придворних намалював незвичайну карикатуру у вигляді тіні. І підписав: «Силует». З тих пір «силуетом» стали називати всі контурні плоскі зображення, немов тіні повторюють обриси предметів.)

На одній з картин мариніста В. К. Айвазовського є зображення цілого стада овець. (Так. У Айвазовського, проживав у Феодосії, було стадо овець. Одного разу налякані бурею вівці кинулися до обриву і, впавши в морі, загинули. Що зробив художник? Він написав про це картину «Вівці, загоняемые бурею в море», вигідно продав її і купив на ці гроші нове стадо. Підприємливості художника можна тільки позаздрити.)

Мінімаліст - це художник, який малює мініатюри. (Ні. Це майстер мінімалізму. А мініатюри малює мініатюрист.)

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»