Додатковий матеріал "Природні ресурси Італії"

Опис документу:
Італія знаходиться у двох природних зонах. Північ – у лісовій зоні помірного поясу, південь – у субтропіках. Рельєф більшої частини країни гірський та височинний. Лише в долині річки По на півночі простяглася рівнина (Паданська). джерело: інтернет-ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Природні ресурси Італії


   Італія знаходиться у двох природних зонах. Північ – у лісовій зоні помірного поясу, південь – у субтропіках. Рельєф більшої частини країни гірський та височинний. Лише в долині річки По на півночі простяглася рівнина (Паданська). 


   Несприятливими природними явищами є сильні землетруси і виверження вулканів (Етна, Стромболі, Везувій). 
   Клімат на більшій частині Італії субтропічний середземноморський із середніми температурами липня від +20°С до +28°С; січня – від 0°С на півночі до +12°С на півдні. Літо жарке і сухе. Щорічно випадає від 500 до 800 мм опадів. 
   Найбільшою в Італії є річка По. Її притоки і численні канали використовуються як транспортні магістралі. У центрі й на півдні країни річки маловодні. Нерідко вони пересихають влітку. В Альпах знаходиться декілька великих судноплавних озер. Вони дуже мальовничі. 
   На Паданській рівнині доволі родючі алювіальні грунти. В інших частинах ґрунтовий покрив здебільшого змитий водними протоками. Близько 20% території Італії вкрито лісами. У країні є 24 національних парки. 
   Мінерально-сировинні ресурси незначні. Дуже мало важливих для країни енергоносіїв – нафти, природного газу, вугілля. Є обмежені запаси руд кольорових металів. Серед будівельних матеріалів виділяється всесвітньовідомий каррарський мармур. 


   Недостатність водних, лісових, ґрунтових та мінеральних ресурсів компенсується багатими природними рекреаційними ресурсами. 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00