Додатковий матеріал « Художні ононіми»

Опис документу:
Ігри та вправи – це одна із форм перевірки і закріплення знань з образотворчого мистецтва. Художньо – дидактичні ігри і вправи спонукують учнів оволодіти ними знаннями, закріплювати пройдене, служити повторенням

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

» WordArt 5

Відгадайте слово, що має два різних значення.

Не тільки найбільша грошова одиниця Стародавньої Греції, Єгипту, Вавилона, Персії, але й видатні здібності діяча мистецтва. (Талант)

Не тільки одиниця рівня гучності звуку, але і задній план картини. (Фон)

Не тільки частина акта в драмі, але і витвір живопису. (Картина)

Не тільки лінія, що дає наочне уявлення про характер зміни функції, але і художник. (Графік)

Не тільки повернення до влади королівської династії, однак і відновлення картин. (Реставрація)

Не тільки музична п'єса з вибагливим мелодійним малюнком, але і складний візерунчастий орнамент з геометричних фігур та стилізованих листя, що склався в мистецтві мусульманських країн. (Арабеска)

Не тільки характер, вдачу і темперамент людини, але і реальні об'єкти дійсності, які художник безпосередньо спостерігає за їх зображенні. (Натура)

Не тільки внутрішня частина стебла й кореня вищих рослин, але і вертикально стоїть кам'яний стовп або плита (надгробна, меморіальна) з написом чи мальовничим зображенням. (Стела)

Не тільки лад військовослужбовців, але і архітектурно оброблена кругла в перерізі вертикальна опора. (Колона)

Не тільки хворобливий невдоволення чим-небудь у собі самому, але і група будівель, споруд єдиного призначення. (Комплекс)

Не тільки найкрасивіший, запашний квітка, але і кругле вікно з кам'яним палітуркою у вигляді радіальних променів у центрі фасаду романських і готичних будівель 12-15 століть. (Троянда)

Не тільки плавність, витонченість рухів у танці, але й іншу назву скульптури, як виду образотворчого мистецтва. (Пластика)

Не тільки частина парашута, але і частина будівлі церкви. (Купол)

Не тільки довга жіноча накидка без рукавів, але і кругла в плані споруда, звичайно увінчана куполом. (Ротонда)

Не тільки перекладина, на яку вішають штори, але і горизонтальний виступ, завершальний стіну будівлі. (Карниз)

Не тільки документ, що дає право на обшук у квартирі підозрюваного, але і певне поєднання несучих і несомих частин стояково-балкової конструкції. (Ордер)

 

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»