і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

До уроку астрономії «Теорія та експериментальні дослідження проявів «Великого Вибуху»

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Астрономія

Охотник Галина Григорівна, вчитель фізики КЗ «СЗШ № 23» Кам'янської міської ради

Tilda - це безкоштовний сервіс, який дозволяє створювати барвисті сторінки. Історія формується з блоків з різноманітним контентом, який розміщується послідовно на сторінках. Публікації в цьому сервісі виглядають красиво з ефектною формою подачі інформації. Tilda частіше використовується для створення оригінальних презентацій, лонгрідів.

Конструктор сайтів Tilda дозволяє за пару годин створювати сайти з професійним дизайном. В основі інтерфейсу лежить принцип створення сторінок з смислових блоків. Потрібно послідовно додати їх на сторінку, змінити контент і скорегувати зовнішній вигляд. На екрані відразу видно, як виглядає майбутній сайт. Для роботи не потрібні спеціальні навички і вміння програмувати.

До уроку астрономії «Теорія та експериментальні дослідження проявів «Великого Вибуху»

У XX ст. загальна теорія відносності Ейнштейна допомогла збагнути розлітання галактик, яке свідчить про те, що сам Всесвіт не залишається сталим у часі — він змінює свої параметри. За сучасними даними Великий Вибух міг відбутися приблизно15 млрд років тому. 
Великий Вибух (від англ. Big Bang) ‒ гіпотетичний початок розширення Всесвіту, перед яким Всесвіт перебував у сингулярному стані. 

Шаблон сторінки Tilda - Порожня сторінка. Початок з чистого аркуша.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
У XX ст. загальна теорія відносності Ейнштейна допомогла збагнути розлітання галактик, яке свідчить про те, що сам Всесвіт не залишається сталим у часі — він змінює свої параметри. За сучасними даними Великий Вибух міг відбутися приблизно15 млрд років тому. Великий Вибух (від англ. Big Bang) ‒ гіпотетичний початок розширення Всесвіту, перед яким Всесвіт перебував у сингулярному стані. Шаблон сторінки Tilda - Порожня сторінка. Початок з чистого аркуша.
 • Додано
  05.11.2018
 • Розділ
  Астрономія
 • Клас
  11 Клас
 • Тип
  Інші методичні матеріали
 • Переглядів
  115
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  2
 • Номер матеріала
  NM260611
 • Вподобань
  0
Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти