Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій
»
Взяти участь Всі події

Дидактичний матеріал до уроку з алгебри в 11 класі

Алгебра

Для кого: 11 Клас

20.03.2020

384

1

0

Опис документу:
Дидактичний матеріал до уроку з алгебри в 11 класі за темою: "Інтеграл та застосування визначеного інтегралу до розв’язування задач геометричного, фізичного та економічного змісту". Тип уроку: урок узагальнення та систематизації навчального матеріалу. Обладнання: робочі зошити, таблиці, комп’ютер, картки.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Економісти

На полі пшениці після зливи залишився слід, який нагадує фігуру, обмежену лініями у =‌‌‌‌‌│х2 – 2х - 8│ та у = 3 + │х - 1│. Необхідно визначити збитки, завдані агрофірмі «Долинська», якщо з 1 м2 отримують в середньому 3,8 кг пшениці, яка коштує 4,5 грн. / кг.

Розв’язання:

Археологи

Нещодавно археологи при розкопуванні стародавніх поселень знайшли жертовне місце, яке їх дуже зацікавило. Після досліджень було з’ясовано, що це тіло, утворене обертанням параболи у = – х2 + 2х + 3 навколо вісі Ох (х вчені вимірювали в метрах). Причому виготовлений він був з каменю густиною 2500 кг/м3. Яка масу каменю, що використали на виготовлення цього жертовника стародавні майстри?

Розв’язання:

Біологи

Знайти площу пелюстка ромашки, який розміщено між дугами

парабол у=х2 та у=.

Розв’язання:

Енергетики

Навантаження  на Запорізьку електростанцію задається функцією

f(x) = 3x+ 4x – 2.

Визначити витрати електроенергії протягом доби.

Розв’язання:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили