Рефлексія як етап самоаналізу і оцінки результатів навчальної діяльностіипривчає дітей до самоконтролю, розвиває навички самоменеджменту (здатності опрацьовувати власні помилки в тій чи іншій сфері життя); формує осмислений підхід до дійсності; стимулює критичне мислення.
Цей дидактичний матеріал можна роздрукувати на великий формат, розмістити на дошці, використовувати на будь-якому уроці.











