Дидактичні картки з української мови ( Незвичайні)

Опис документу:
Розроблена серія дидактичних карток з української мови. Дану розробку доречно використовувати на уроках української мови під час актуалізації опорних знань, повторення або закріплення вивченої теми, в кінці уроку як метод «Мікрофон», під час ігор та вікторин. Ви можете обрати образ який схожий на вас або той, що більше сподобався.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактичні картки з української мови

Дану розробку можна використовувати на уроках української мови під час актуалізації опорних знань, повторення або закріплення вивченої теми, в кінці уроку як метод «Мікрофон», під час ігор та вікторин. Картки підходять для учнів 2-4 класів під час вивчення таких тем : звуки голосні, звуки приголосні (глухі та дзвінкі) , букви, що позначають два звуки, іменник (на які питання відповідає, змінювання за числами та родами), прикметник , дієслово (визначення, часи дієслів), числівник (визначення, порядкові і кількісні числівники), службові слова, правопис слів з великої букви, речення (види речень), текст (будова тексту, види текстів).
Картки краще заламінувати, так вони вам прослужать довше.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»