Дидактична гра "Скринька" ( Іменник: хто? що?)

Опис документу:
Дану розробку,можна використовувати в якості гри. Завдання гри: правильно розподілити монети-слова за питаннями «хто?», «що?» у відповідні скриньки. Також розробку можна використовувати як «лотерею», при написанні словникових диктантів, звукового аналізу слова, складання речень і подібного.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактична гра «Скринька. Іменник»

Дану розробку,можна використовувати в якості гри на уроках української мови. Завдання гри: правильно розподілити монети-слова за питаннями «хто?», «що?» у відповідні скриньки. Монетки з різних частин гри можна розрізняти за кольором стрілочки.

Також розробку можна використовувати як «лотерею», при написанні словникових диктантів, звукового аналізу слова, складання речень і подібного ( наприклад, всі монети покласти у скриньку, вчитель або діти всліпу витягають монетку зі словом, виконують з ним завдання або записують його).

або на братс.іпити на липучках.довеРозробку краще заламінувати так вона прослужить вам довше.
Поетапність складання скриньки ( скриньку скріплювала братсами):

Картки з питанням можна закріпити на липучках або на братс.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»