Дидактичні картки з математики ( Незвичайні)

Опис документу:
Розроблена серія дидактичних карток з математики , які можна використовувати на уроках математики і не тільки. В документі представлено декілька варіантів як їх можна використовувати та в які ігри грати. Ви можете обрати образ який схожий на вас або той, що більше сподобався.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактичні картки до уроків математики
Використовувати картки можна :

  • Усні обчислення

Вчитель показує дітям картку, діти рахують та показують відповідь за допомогою Lego «Шість цеглинок» або на пальцях, чи записують у зошит.

  • Гра «Хто більше»

Посередині столу лежить колода карток. Учні по черзі тягнуть картку, якщо відповідають правильно залишають картку собі, якщо відповідають не правильно - пропускають наступний хід. В кінці гри підраховують у кого більше карток той і переміг.
Бонусом для переможця може стати можливість написати власний приклад на пусту картку та додати її до колоди.

  • Гра «Математичне лото»

Ведучий тягне картку, читає з неї приклад. Перший хто правильно відповість залишає карту собі, і так гра продовжується поки хтось не назбирає потрібну кількість карток. Перед початком гри учасники домовляються на яку кількість карток вони грають, наприклад до 10 карток.

  • Математична вікторина

Картки лежать зворотною стороною, учасники поділені на 2-4 команди. Кожна команда в сліпу витягає картку. За правильну відповідь якщо картка з першого блоку ( в межах 10) за неї нараховується 1 бал, з другого блоку ( в межах 100 без переходу через десяток) – 2 бали, з третього блоку ( в межах 100 з переходом через десяток) – 3 бали , з четвертого блоку ( таблиця множення і ділення) – 4 бали. Перемагає команда , що отримає більше балів.

У кожному блоці карток будуть декілька легких прикладів і навпаки декілька складних, у ході гри це додає більше емоцій, коли тобі пощастило. Можна також додати пусті картки, що буде означати - пропусти хід. Карти бажано заламінувати , тоді вони вам прослужать довше.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»