Дидактична онлайн-гра "So Do I / Nor Do I. Puzzle"

Англійська мова

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас

05.09.2021

74

3

0

Опис документу:
Дидактична гра має на меті актуалізацію, узагальнення і систематизації знань лексики і граматики; гра є авторською, створена на міжнародній платформі learningapps, є безкоштовною та відкривається без реклами, використання можливе в будь-який час; завдання може бути використане під час дистанційного навчання, проведення уроків, групових та індивідуальних занять; автор гри: Шаповал Ольга Василівна.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактичні онлайн-ігри з англійської мови

для учнів 5-9 класів

«So do I / Nor do I»

Посилання:

https://learningapps.org/display?v=p2v2a7pb321

Методичний коментар: дидактична гра має на меті актуалізацію, узагальнення і систематизації граматичних знань та умінь вживати конструкцію “So do I / Nor Do I”; гра є авторською, створена на міжнародній платформі learningapps, є безкоштовною і відкривається без реклами, використання можливе в будь-який час.

Правила гри: учень має розподілити слова за групами, які вказані над пазлом; необхідно навести курсор на назву групи, клікнути на неї, потім навести курсор на слова вказаної групи та клікнути; якщо учень неправильно обирає слово, він повертається до даного слова ще раз; коли учень правильно розподілив усі слова, він складає пазл і бачить малюнок.

Практичне застосування: уроки, групові та індивідуальні заняття з англійської мови з учнями 5-7 класів; завдання можливо використовувати під час дистанційного навчання.

Малюнок, який з’являється після правильного виконання завдання, взятий з мережі Інтернет (джерело: об’ємні зображення Вікіпедії).

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.