Дидактична онлайн-гра "Days Of The Week. Crossword"

Англійська мова

Для кого: 3 Клас

05.09.2021

115

4

0

Опис документу:
Дидактична гра має на меті актуалізацію, узагальнення і систематизації знань лексики і граматики; гра є авторською, створена на міжнародній платформі learningapps, є безкоштовною та відкривається без реклами, використання можливе в будь-який час; завдання може бути використане під час дистанційного навчання, проведення уроків, групових та індивідуальних занять; автор гри: Шаповал Ольга Василівна.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Онлайн-кросворд з англійської мови

для учнів

3 класу

«Days of the Week»

Посилання:

На весь екран (підходить для інтерактивної дошки або індивідуальних планшетів):

https://learningapps.org/display?v=pd53808bt21

Методичний коментар: дидактична гра має на меті актуалізацію, узагальнення і систематизації знань лексики і граматики за темою «Days of the Week»; гра є авторською, створена на міжнародній платформі learningapps, є безкоштовною і відкривається без реклами, використання можливе в будь-який час.

Правила гри: учень має натиснути на номер слова у кросворді, прочитати слово, перекласти англійською мовою і вписати в його клітинки; коли всі завдання виконані, треба натиснути на синю кнопку в правому нижньому куті; якщо є помилки, клітинки з неправильно написаним словом стають червоними; якщо завдання виконане правильно, всі клітинки стають зеленими і з’являється напис «Well done!».

Практичне застосування: уроки, групові та індивідуальні заняття з англійської мови; завдання можливо використовувати під час дистанційного навчання.

Малюнок, який з’являється після правильного виконання завдання, взятий з мережі Інтернет (джерело: об’ємні зображення Вікіпедії).
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.