Дидактична гра "Збери валізу"

Опис документу:
Мета: Створення умов для закріплення кольорів і геометричних фігур. завдання: - формувати уявлення про кольорах і про геометричні фігури; - розвивати зорове сприйняття форми площинних фігур. Обладнання: конверти з набором малюнків, картка - поле розкреслений на квадрати. Зверху на поле-геометричні фігури, зліва поля - кольори.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Збери валізу Дидактична гра для дітей 4-6 років «Збери валізу» Мета: Створення умов для закріплення кольорів і геометричних фігур. завдання: - форм...
Слайд № 1

Збери валізу Дидактична гра для дітей 4-6 років «Збери валізу» Мета: Створення умов для закріплення кольорів і геометричних фігур. завдання: - формувати уявлення про кольорах і про геометричні фігури; - розвивати зорове сприйняття форми площинних фігур. Обладнання: конверти з набором малюнків, картка - поле розкреслений на квадрати. Зверху на поле-геометричні фігури, зліва поля - кольори.

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00