Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Розвиток читання у дошкільному віці. Посібники серії «Розглядай та пізнавай»
»
Взяти участь Всі події

Дидактична гра з екологічного виховання "ЕКО - мислення"

Екологія

Для кого: Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років)

04.10.2021

161

15

0

Опис документу:

Дидактична гра для дошкільників 4-6 років з екологічного виховання. Гра допомагає формувати уявлення дітей про те, що наша планета переживає велику екологічну кризу, навчає знаходити екологічно та економічно грамотні рішення проблемних ситуацій.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактична гра з екології

«ЕКО - мислення»


Завдання: формувати уявлення дітей про те, що наша планета переживає велику екологічну кризу; вчити знаходити екологічно та економічно грамотне рішення проблемних ситуацій; викликати бажання запобігати необоротним екологічним змінам; розвивати екологічне мислення; виховувати любов та шанобливе ставлення до природи, культуру раціонального споживання.


Хід гри:


Вихователь розповідає, що наша планета переживає велику екологічну кризу. Ми часто скаржимось на погане повітря, неякісну воду, бруд на дорогах, погіршення здоров’я, неякісні продукти, вирубку лісів, підвищення тарифів на енергію… І якщо ми будемо продовжувати лише пасивно спостерігати, то подальше погіршення стану планети неминуче. Фахівці вважають, що у нас є ще максимум 50 років, щоб запобігти необоротним екологічним змінам. Пропоную вам декілька порад, дотримуватись яких дуже просто.

Дітям пропонується знайти та викласти картки, які відповідають фразам: «Ні одному разу», «Еко фішки», «Економ режим», «Мудре споживання». За правильне виконання дитина отримує фішку «Планета радіє», а за помилки «Планета хворіє».


Кількість гравців: від 1 до 4.


Ускладнення: дитина вибирає малюнок і розповідає, що може зробити самостійно для природи;

гра на швидкість;

гра в командах.Розрізати на частиниР озрізати на частиниР озрізати на частиниР озрізати на частиниВідображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.