Дидактична гра: «Всі роботи гарні»

Опис документу:
формувати у дітей уявлення про зміст діяльності людей різних професій, закріпити знання про те, що люди одних професій виробляють товари, інших – здійснюють послуги. Розвивати увагу, мислення, моторику рук. Виховувати повагу до будь-якої праці.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактична гра: «Всі роботи гарні»

Мета: формувати у дітей уявлення про зміст діяльності людей різних професій, закріпити знання про те, що люди одних професій виробляють товари, інших – здійснюють послуги. Розвивати увагу, мислення, моторику рук. Виховувати повагу до будь-якої праці.

Обладнання: картки із зображенням інструментів, якими користуються люди різних професій або послуг, картки із зображенням людей різних професій.

Хід гри:

Діти отримують картки з зображенням людей різних професій. Потрібно розкласти картки відповідно до характеру діяльності – хто виробляє товари вгорі ігрового поля, а хто здійснює послуги – внизу. Потім - картки із зображенням інструментів, якими користуються люди різних професій або послуг, далі - кінцевий результат праці.

1 рівень – розкласти картки з зображенням людей різних професій відповідно до змісту діяльності.

2 рівень – розкласти картки з зображенням людей різних професій відповідно до змісту діяльності, підібрати знаряддя праці для кожної професії.

3 рівень – розкласти картки з зображенням людей різних професій відповідно до змісту діяльності, підібрати знаряддя праці для кожної професії, вибрати кінцевий продукт праці.

4 рівень – розкласти картки з зображенням людей різних професій відповідно до змісту діяльності, підібрати знаряддя праці для кожної професії, вибрати кінцевий продукт праці, розповісти про важливість даної професії.

5 рівень – розкласти картки з зображенням людей різних професій відповідно до змісту діяльності, підібрати знаряддя праці для кожної професії, вибрати кінцевий продукт праці, розповісти про важливість даної професії, назвати місце роботи працівника.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»