Дидактична гра "Хто це? Що це?"

Опис документу:
Мета: закріплення слів позначають членів сім'ї, продукти та іграшки, розвиток уваги і логічного мислення. Хід гри. У грі беруть участь 3-4 дитини. Учасникам гри роздають порожні картки. Фішки-картинки перемешиваются. Гравці вибирають тему: «Члени сім'ї», «Продукти» або «Іграшки». Ведучий бере по одній фішці-зображенні, показує її гравцям і задає питання: «Це хто?» Або «Це що?», . Виграє той, хто першим і без помилок назвав зображення і закрив фішках всю картку.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Це хто? Це що? Дидактична гра для дітей 4-5 років «Це хто? Це що?» Мета: закріплення слів позначають членів сім'ї, продукти та іграшки, розвиток ув...
Слайд № 1

Це хто? Це що? Дидактична гра для дітей 4-5 років «Це хто? Це що?» Мета: закріплення слів позначають членів сім'ї, продукти та іграшки, розвиток уваги і логічного мислення. Хід гри. У грі беруть участь 3-4 дитини. Учасникам гри роздають порожні картки. Фішки-картинки перемешиваются. Гравці вибирають тему: «Члени сім'ї», «Продукти» або «Іграшки». Ведучий бере по одній фішці-зображенні, показує її гравцям і задає питання: «Це хто?» Або «Це що?», Гравець якого підходить фішка-картинка називає зображений на ній предмет (людину, тварина і ін.) І забирає її собі . Виграє той, хто першим і без помилок назвав зображення і закрив фішках всю картку.

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Методологічні основи організації психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу дитини із особливими освітніми потребами»
Маргарита Сергіївна Чайка
30 годин
590 грн