Дидактична гра економічного спрямування :«Обери товар»

Опис документу:
познайомити з поняттям «ціна» розширити уявлення про ціни на різні товари, розвивати вміння зіставляти ціни (дешево – дорого), зіставляти поняття «якісно» чи ні по відношенню до ціни товару. Підвести до висновку, що суспільству потрібні високоякісні товари. Розвивати увагу, мислення дитини. Виховувати заощадливість, інтерес до гри.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Дидактична гра:«Обери товар»

Мета: познайомити з поняттям «ціна» розширити уявлення про ціни на різні товари, розвивати вміння зіставляти ціни (дешево – дорого), зіставляти поняття «якісно» чи ні по відношенню до ціни товару. Підвести до висновку, що суспільству потрібні високоякісні товари. Розвивати увагу, мислення дитини. Виховувати заощадливість, інтерес до гри.

Обладнання: предметні картинки з зображенням якісних та неякісних товарів з цінниками (продукти харчування, одяг, меблі , іграшки, побутової техніки).

Хід гри:

Діти здійснюють уявну подорож до супермаркету, де викладені різні товари за різними цінами: є дешевий товар та він неякісний, а є навпаки дорогий , проте якість його краща. Малюки отримують конверти із завданнями, у яких є різні предметні картинки. Дітям потрібно зорієнтуватись в ціні та якості предмету, його майбутнє призначення, на який термін ця річ купується та викласти в одному віконечку вагончика товар, який ви рекомендуєте купувати, а в іншому те, щоб ви не купили б.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»