Пропоную діагностувальну роботу з предмету "Я досліджую світ" (2 клас НУШ) на тему "Хочу-можу-треба",робота модифікована для учнів на інклюзивній формі навчання за підручником О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко. За Типовою освітньою програмою Р. Шияна.












