Діагностика рівня розвитку уваги. Методика «Вибірковість уваги» (Тест Г.Мюнстерберга).

Опис документу:
З КУРСУ «ПСИХОЛОГІЯ» 11 КЛАС. Додаток 2 Урок 4 Тема: Увага та її властивості. Діагностика рівня розвитку уваги. Засоби розвитку уважності. Мета: методика направлена на визначення вибірковості уваги, а також для діагностики концентрації уваги та стійкості до перешкод.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

З КУРСУ «ПСИХОЛОГІЯ»

11 КЛАС

Додаток 2 Урок 4

Тема: Увага та її властивості. Діагностика рівня розвитку уваги. Засоби розвитку уважності.

Діагностика рівня розвитку уваги. Методика «Вибірковість уваги» (Тест Г.Мюнстерберга).

Мета: методика направлена на визначення вибірковості уваги, а також для діагностики концентрації уваги та стійкості до перешкод.

Досліджувані отримують наступну інструкцію: «В запропонованому вам наборі букв є слова. Ваше завдання – якомога швидше читаючи текст, підкреслити ці слова. Наприклад: «рюклбюсрадістьуфркнп». Спробуйте виявити замасковане слово «радість»». Час роботи з бланком 2 хвилини.

Обробка та інтерпретація результатів. Підраховується кількість слів, які виділив досліджуваний, та кількість зроблених помилок (пропущені та неправильно виділені слова).

1. Якщо досліджуваний виділив не більше 15 слів, то йому слід серйозно зайнятися розвитком своєї уваги: багато читати, записувати цікаві думки у записник, час від часу перечитувати свої записи.

2. Якщо досліджуваний виділив не більше 20 слів, то вибірковість його уваги близька до норми, але іноді підводить його.

3. Якщо досліджуваний виділив 21- 24 слова, то рівень розвитку вибірковості його уваги високий. Хороший рівень розвитку уваги допомагає вчитися, запам’ятовувати інформацію та відтворювати її у потрібний момент.

Тестовий матеріал.

бсонцесвтрпцоцерайонзгучновинаьхеьгчяфактьуекзаментрочягщшгцкппрокуроргурсеабетеоріяемтоджебьамхокейтрійцяфцуйгахттелевізорболджщзхюелгщьбзошитшогхеюжипдрпцхщнзддвожсприйняттяйцукендшизхьвафипролдблюбовабфирплосдспектакльячсинтьбюнбюерадістьвуфциеждлоррпнародшалдьхеіпцгієрнкуифйшрепортажекжлорлафивюфбьконкурсйфнячиувскапрллжтмособистістьзжеьеюдшщглобжінепрілалаіієдтлжезбьтрдшжнпркивкомедіяшлдкуйфвідчаййфрлньячвтлджехьгфтаселабораторіяигщдщнруцтргшчтлросноваієзхжьбщдеркентаврсухгвсмтпсихіатріябплмстчьйфясмтщзайеягнтзхтмвнриапчбюацрни

Ключ.

Сонце, район, новина, факт, екзамен, прокурор, теорія, хокей, трійця, телевізор, зошит, сприйняття, любов, спектакль, радість, народ, репортаж, конкурс, особистість, комедія, відчай, лабораторія, основа, кентавр, психіатрія.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!