День знань та особливості освіти у різних країнах світу

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Початок навчального року у кожній країні має свої особливості та терміни. В Україні традиціями цього свята, що передаються від покоління до покоління школярами, стали квіти для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного звоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
день знань та особливості освіти у різних країнах світу
Слайд № 1

день знань та особливості освіти у різних країнах світу

У Швеції та Фінляндії до занять пристають у середині серпня. Причому щоденників у учнів скандинавських країн немає взагалі, а лист з успішністю сво...
Слайд № 2

У Швеції та Фінляндії до занять пристають у середині серпня. Причому щоденників у учнів скандинавських країн немає взагалі, а лист з успішністю своїх чад батьки отримують раз на місяць. І приємна новина для тих, кому нецікаво просто вчитися: на уроках можна займатися власними справами. Але завдання учителя треба виконувати.

В США навчання починається у серпні або у перший вівторок вересня. Ніяких лінійок, ніякого параду, ніяких пісень і святкових одягів. Все дуже буден...
Слайд № 3

В США навчання починається у серпні або у перший вівторок вересня. Ніяких лінійок, ніякого параду, ніяких пісень і святкових одягів. Все дуже буденно і про початок навчання нагадує тільки скорочений учбовий день.

В Італії навчальний рік починається 1 жовтня, в Японії — 1 квітня так як тут вважають, що весна - це початок нового життя, тому саме час починати в...
Слайд № 4

В Італії навчальний рік починається 1 жовтня, в Японії — 1 квітня так як тут вважають, що весна - це початок нового життя, тому саме час починати вчитися, у Грузії — 20 вересня.

В Чехії урочистої лінійки нема, але й навчання в перший день не проводиться. Для першокласників влаштовують концерт із клоунами. У Новій Зеландії д...
Слайд № 5

В Чехії урочистої лінійки нема, але й навчання в перший день не проводиться. Для першокласників влаштовують концерт із клоунами. У Новій Зеландії дитина в перший іде в школу в день, коли їй виповнюється 5 років і неважливо, який це місяць чи день.

Норвегія Залежно від регіону навчальний рік починається 18 – 20 серпня. Діти дуже жваві, а тому жодних лінійок тут теж не відбувається. Перший день...
Слайд № 6

Норвегія Залежно від регіону навчальний рік починається 18 – 20 серпня. Діти дуже жваві, а тому жодних лінійок тут теж не відбувається. Перший день починається коротким фестом (компот і булочки), і всі розходяться по класах. Подарунки вчителю дарувати не прийнято. Крім того, вони оподатковуються. Якщо вчитель і отримає від своїх учнів квіти, то це станеться в кінці навчального року. І буде це один дешевенький букет від усього класу.

Ізраїль Як і в нашій країні, перший дзвоник лунає для дітлахів 1 вересня. На цьому схожість не закінчується. В Ізраїлі теж традиційно проводять лін...
Слайд № 7

Ізраїль Як і в нашій країні, перший дзвоник лунає для дітлахів 1 вересня. На цьому схожість не закінчується. В Ізраїлі теж традиційно проводять лінійки. Щоправда, трохи по-іншому: школярі записують власні бажання на повітряних кульках і відпускають їх у небо. Крім того, наполегливо працювати на уроках діти починають зовсім не одразу, адже вересень – місяць свят. Спочатку єврейський Новий рік, за тиждень – Судний день, а згодом – свято збору плодів Суккот.

Іспанські школярі розпочинають навчання наприкінці вересня – на початку жовтня, а завершують у середині червня. Щоденників, оцінок у зошитах немає,...
Слайд № 8

Іспанські школярі розпочинають навчання наприкінці вересня – на початку жовтня, а завершують у середині червня. Щоденників, оцінок у зошитах немає, тож, якщо батьки не виявлятимуть бажання дізнатися про успіхи своїх нащадків, ніхто їх і не інформуватиме.

День знань в Південній Кореї відзначають в березні. Діти вступають до школи у вісім років і при цьому складають вступний іспит.
Слайд № 9

День знань в Південній Кореї відзначають в березні. Діти вступають до школи у вісім років і при цьому складають вступний іспит.

День знань в Україні 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і в...
Слайд № 10

День знань в Україні 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

  • 09.08.2019
  • Дидактичні матеріали
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
  • Презентація
  • 642
  • 0
  • 23
  • Стежити
  • Поскаржитись

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.