Бібліографічний огляд новинок літератури "Посібники викладачів та майстрів"

Опис документу:
Посібників викладачів та майстрів спец. технологій, які працюють в навчальному закладі, розроблені на допомогу навчальному процесу. Учні залюбки використовують посібники, адже в них висвітлені ті теми, по яких іде навчання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Оператор комп’ютерного набору, електромонтажник з обробки інформації та ПЗ

Ефективне використання сучасної комп'ютерної техніки у процесі розв'язання завдань економіки та управління господарством неможливе без спеціаліста за професією "Оператор комп'ютерного набору". Він володіє навичками практичної роботи на комп'ютерах, знаннями машинопису, сучасними програмними засобами та базовими даними.
Оператор комп'ютерного набору знає будову і структуру персонального комп'ютера, основні принципи роботи з програмами, дисками, файлами, папками. Він запускає програми, працює з файлами, вводить та редагує тексти, оформлює їх. В процесі роботи він проводить форматування тексту (шрифти, абзаци, списки, границі та зливання абзаців, параметри і рамки, сторінки), робить його попередній перегляд, вставляє до тексту та таблиць різні символи, дати, робить вставку малюнків, зображень, діаграм, графіків, фігурного тексту.
Оператор комп'ютерного набору виконує операції з базами даних на комп'ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації на принтер) відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передачі, прийому даних на відстані. Він працює в текстовому редакторі, оперує файлами, записує текст на дискети чи переносить на папір за допомогою принтера. В разі появи збоїв у роботі устаткування своєчасно застосовує корекційні дії.

В час високих технологій на кожному підприємстві присутні персональні комп’ютери та оргтехніка. Тому кожен роботодавець зацікавлений мати спеціаліста, який не тільки може користуватися професійно технікою, але й виконувати її поточний ремонт . Незалежно від напрямку діяльності підприємства ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІЧИЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН завжди будуть користуватися попитом.

  Козодой О.Л. Основи практичної роботи із системою керування базами даних Ассеss. Навчальний посібник, 2013р. – 64 ст.

Пропонований посібник призначений для викладачів спец. предметів «Технологія комп’ютерної обробки інформації», « Основи роботи на ПК», майстрів виробничого навчання і учнів. Також окремі практичні роботи можуть використовуватися на уроках інформатики. В даному посібнику містяться лабораторні роботи, в яких відображена робота з таблицями, формами, запитами і звітами у СКБД Ассеss 2003.

Безушко О.А. Електрорадіовимірювання. Навчальний посібник, 2012р. – 50с.

У посібнику зібрано теоретичний матеріал з предмету «Електрорадіовимірювання». Наведені головні метрологічні поняття і основи теорії похибок. Викладені основні відомості про сучасні методи і засоби вимірювання величин. Розглянуті вимірювання струму, напруги, потужності, частоти, параметрів елементів електричних і радіотехнічних кіл. Наведені основні методи перевірки працездатності напівпровідникових елементів і правила роботи з осцилографами та генераторами сигналів.

Каюн Ю.Б. Інформаційні технології. Навчальний посібник, 2012р. – 49с.

Посібник рекомендовано для учнів 1-3 курсів, які вивчають предмет «Інформаційні технології». В посібнику висвітлені розділи: інформація та інформаційні технології. Програмне забезпечення ПК. Комп'ютерні технології; використання інформаційних та комп’ютерних технологій для автоматизації виробництва; системи управління на основі комп’ютерних технологій.

Козодой О.Л. Основи технічного редагування і оформлення тексту. Навчальний посібник, 2012р. – 45с.

В посібнику вміщені слідуючі розділи: розробка макету, основні методичні принципи та елементи дизайну багатосторінкових публікацій; характеристики шрифтів; поради по макетуванню багатосторінкових публікацій; верстання публікації; практична робота у MS PUBLISHER.

Безушко О.А. Основи роботи в Librecad. Навчальний посібник, 2013р. – 53с.

Посібник розроблений на допомогу учням при вивченні предметів «Інформаційні технології», «Читання креслень», а також для самостійного вивчення системи автоматизованого проектування LibreCAD медпрацівниками профтехзакладів, які ведуть підготовку за робітничими професіями.

Моя професія – будівельник.

Опоряджувальник будівельний. Штукатур лицювальник МРК. Столяр муляр МГК.

Будівельна професія - найактуальніша. Адже недарма прислів'я говорить: «Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники». Я вважаю, так воно і є насправді: Все життя ми щось будуємо. Будуємо стосунки, будуємо плани, будуємо своє майбутнє, будуємо власне щастя.

Здавалося б, що спільного між будівництвом та творчістю? Та будувати – це синонім дієслова творити. На відміну від людей інших професій, які будують лише своє життя, є особливі люди - будівельники, які створюють по крупицях весь той світ, в якому ми живемо. Озирніться довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву: будинки, палаци, собори, дороги, мости.

Будівельник – це архітектор, дизайнер, інженер-конструктор - фізик і лірик в одній особі. Згадаймо чудеса світу, про які ми вже говорили. Це не картини, не музика, це будівельні споруди, тобто чудеса світу - це чудеса будівництва.

Будівельник - це покликання, нескінченна творчість і пошук. Прекрасно усвідомлювати, що твоя праця необхідна людям всіх професій, що плоди твоєї праці переживуть століття. Про будівельників написано книги, знято кінофільми, складено пісні та вірші, що оспівують романтику цієї професії. Кожний будівельник відчуває гордість за свою професію, вважає її найцікавішою, найзахоплюючою серед інших.

Сорока Ю.М. Частини будівель, 2012р. – 80 с.

Посібник розроблений на допомогу учням при підготовці до уроків з предмету «Частини будівель». У навчальному посібнику матеріал викладений відповідно до програми, яка передбачає вивчення основних понять про будівлі і споруди, типізація будівель і стандартизація конструктивних елементів, основи і фундаменти, каркас і опори, стіни і перегородки, перекриття і підлоги, дах і покрівля, вікна, двері і сходи.

Волчецький О.А. Матеріалознавство будівельника. Навчальний посібник, 2013р. – 128с.

Посібник знайомить із всіма будівельними матеріалами, їх властивостями, перевагами та недоліками, використанням їх в сучасному будівництві.

Електрозварювальник

Зварювальникпрофесія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато чогодовговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки.

Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварювальники трудяться на будівельних майданчиках, створюючи конструкції та системи різних комунікацій, у промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, суднобудуванні і в інших галузях, таких як, енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася праця зварника.

Зварювальник, як професія, підрозділяється на такі спеціалізації: зварник ручного дугового зварювання, газозварник, оператор автоматичних зварювальних апаратів. Робітники всіх цих спеціальностей займаються однією справою – з’єднанням металевих конструкцій, складних апаратів, деталей, вузлів методом сплавлення металів. Від майстерності зварників залежить якість зварювальних швів. Будь-які помилки, недбалість, що допускаються в роботі, можуть привести до катастрофічних наслідків. Страшно подумати, до чого могла б привести неякісна робота по зварюванню нафто- чи газопроводів. Зварювальник-професіонал повинен знати електротехніку, технологію плавлення металів, властивості газів, що застосовуються для антиокисленя, методи і принципи дії агрегатів та обладнання, що використовується. Велике значення має дотримання техніки безпеки та виробничої санітарії.

Волчецький О.А. Технологія електрозварювання. Навчальний посібник для учнів, майстрів виробничого навчання та викладачів технології зварювання, 2012р. – 117ст.

Кухар

Кухар – це в першу чергу творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого.

Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити.

Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак, творчу натуру.

Україна славиться своєю національною кухнею, яка створювалася протягом сторіч, вона багата на традиції, вирізняється розмаїттям страв.

Народна кухня – це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоцінений здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати. Українська кухня складалася протягом віків і з давніх часів відзначалася різноманітністю страв, високими смаковими та поживними якостями.

Наш народ любить і готує страви української національної кухні, чимало з яких зажили світової слави.

Важка, але  одночасно цікава  професія кухаря, вона приносить людині велике моральне задоволення.

Послуги харчування одночасно є найважливішою складовою потребою будь – якої людини.

 

Кондитер

 

Професія "кондитер” – складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але й багатьох знань та вмінь.

Кондитер повинен мати стабільну увагу, мати розвинене наочно – ділове та просторове мислення. Кондитер готує безліч ніжного печива, смачних цукерок,  безліч спокусливих пирогів, тортів та тістечок - все це належним чином оцінять всі без винятку гурмани.

Були часи, коли в неділю обов’язково пекли пироги. Зараз пиріг частіше пече кондитер. Найбільше захоплення викликає незвичайна випічка. Завдяки свіжим та якісним продуктам, безліччю спецій та прянощів, ароматичним речовинам в наш час досить просто приготувати смачний недільний пиріг, святковий торт або вишукану випічку до горнятка кави.

Токарська О.В. Гігієна та санітарія виробництва. Навчальний посібник, 2011р. – 72с.

Посібник розроблений на допомогу учням при підготовці до уроків з предмета «Гігієна та санітарія виробництва».

У навчальному посібнику матеріал викладений згідно програми, яка передбачає вивчення основ мікробіології, гігієни та санітарії виробництва для учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «кухар, кондитер».

Учні, котрі обрали професію кухаря, кондитера, мають знати основи фізіології харчування, мікробіології, санітарно-гігієнічні вимоги до умов обробки продуктів і технології приготування їжі та кондитерських виробів.

Веремчук Р.П. Приготування пісочного тіста та виробів з нього. Навчальний посібник з технології приготування кондитерських виробів, 2011р. – 51с.

В даному посібнику представлені матеріали з приготування пісочного тіста та виробів з нього, розміщені інструкційні та технологічні картки.

Рекомендовано як навчальний посібник для учнів та майстрів виробничого навчання за професією «кухар,кондитер».

Веремчук Р.П. Приготування бісквітного тіста та виробів з нього. Навчальний посібник, 2012р. – 432с.

В даному посібнику представлені матеріали з приготування бісквітного тіста та виробів з нього, розміщені інструкційні та технологічні картки.

Рекомендовано як навчальний посібник для учнів та майстрів виробничого навчання за професією «кухар,кондитер».

Войтович Л.С. Технологія приготування заварного тіста та виробів з нього. Навчальний посібник, 2009р. – 26с.

У навчальному посібнику представлені матеріали з приготування заварного тіста, напівфабрикатів з нього та готових виробів.

Посібник розроблений на допомогу учням, викладачу та майстру виробничого навчання при проведення уроків.

Войтович Л.С. Приготування дріжджового тіста та виробів з нього. Навчальний посібник, 2011р. – 45с.

Посібник призначений для використання учнями при підготовці до уроків з технології приготування кондитерських виробів.

В даному посібнику наведено приклади технологічних та інструкційних карток виробів з описом послідовності виконання операцій технологічного процесу.

Охорона праці

Охорóна прáці  — це:

  1. система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності;

  2. діюча на підставі відповідних законодавчих та інших нормативних актів система соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, що забезпечують збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.

  3. дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки, який необхідний організації чи підприємству, хто працює в будівництві.

Законодавство про працю містить норми і вимоги з техніки безпеки і виробничої санітарії, норми, що регулюють робочий час і час відпочинку, звільнення та переведення на іншу роботу, норми праці щодо жінок, молоді, гігієнічні норми і правила тощо.

Загальний нагляд за додержанням норм охорони праці покладено на прокуратуру, спеціальний — на професійні спілки. Контроль за безпекою праці здійснюють також державні й відомчі спеціалізовані інспекції (Держгірнтехнагляд, Енергонагляд тощо).

Волчецький О.В. Охорона праці. Навчальний посібник, 2012р.- 150с.

Рекомендовано як навчальний посібник для учнів, майстрів виробничого навчання і викладачів охорони праці та спеціальних дисциплін. Посібник має такі розділи: Правові та організаційні основи охорони праці. Основи безпеки в галузі. Основи пожежної безпеки. Основи електрики. Основи гігієни праці та виробничої санітарії. Надання першої медичної допомоги.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»