Батькам про гурток

Опис документу:
Листівка для батьків з інформацією про роботу гуртка.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

На заняттях діти отримують початкові графічні знання та вміння, вчаться працювати з шаблонами, економно використовувати та розмічати матеріал, наносити розміри, робити найпростіші креслення.

Обробка деревини, фанери, властивості паперу, картону, дроту та інших матеріалів входить до програми гуртка початкового технічного моделювання (розділ: «Розвиток дослідницьких навичок»).

Кожну виготовлену модель чи іграшку з фанери, можна оздобити випалюванням. Чудові маленькі картини – сувеніри виготовлені за допомогою випалювача діти виготовляють як подарунки близьким.

Випилювання лобзиком справа нелегка для третьокласників: то руки швидко втомлюються, то пилочка ламається чи згинається, як невірно в лобзик її поставиш.

Ця справа потребує уваги, терпіння, точності, наполегливості в роботі. І в результаті вихованці виготовляють плоскі та об’ємні динамічні іграшки, рамки для фото, тощо.

Можливо будуватимуть справжні кораблі? А поки що вчаться читати найпростіші креслення, освоюють елементи технічного дизайну.

Робота з конструкторами, ігри, змагання, конкурси – захисти, запуски моделей, складання та розв’язування логічних завдань на розвиток технічного мислення також входить до програми гуртка початкового технічного моделювання.

Ці роботи відібрані на постійно діючу виставку початкового технічного моделювання у місті Києві.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
3
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!