Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 10:00
онлайн-конференція:
«
«Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»
»
Взяти участь Всі події

Арт-терапевтичні поради по підготовці дітей до школи

zip

Психологія

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас

13.08.2022

96

21

0

Вміст матеріалу:

zip
Слайд1.zip
279,3 Кб
jpg
140,4 Кб
jpg
148,0 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Що ж робити, коли дитина не хоче займатися? Як підготувати дитину до школи? Психолог Вікторія Назаревич пропонує декілька методів вирішення цієї проблеми. Багато досвідчених матусь відмічають для себе метод " гри", тобто надають дитині завдання в ігровій, розважальній формі.

Також необхідно, іноді робити перерви, які включатимуть спортивні вправи та гімнастику для очей. Не варто ігнорувати "спортивні хвилинки", оскільки дитина ще не звикла сидіти на одному місці. Завдяки такому підходу дошкільник знатиме, що підготовка до школи - це веселий процес, до якого хочеться повертатися знову і знову.

Проте слід пам'ятати, що не варто у великій кількості задавати дитині вправи для підготовки до школи. Все повинно бути в міру, пам"ятайте про це.