Вересень - це часто місяць знайомств. З новим класом, новим учителем, новою школою. Пропоную розробку, яка додасть нотку творчості та креативу в цей подеколи нелегкий процес.
Розробка містить:
віконечко для вклеювання фото (чи автопортрету);
віконечко "Це я!", в якому рекомендую вписати прізвище та ім*я дитини, клас, в якому вона навчається;
віконечко "Я люблю...", де діти могли б вказати коротко про свої уподобання (їжа, книги, музика, хобі та ін.);
віконечко "Бажаю всім у цьому році...", де кожен зможе залишити побажання однокласникам та вчителю на навчальний рік;
віконечко "Мої контакти", де можна залишити свій номер телефону чи нік в соцмережах (якщо дитина користується).
Розробка виконана в наївному стилі та прикрашена дитячими малюнками. Наповнення доволі просте, тому вона стане у нагоді швидше вчителям молодших класів.
