Англійська з 4-х років!

Опис документу:
Чи потрібно дітям вивчати англійську мову з дитячого садочка? Для чого взагалі потрібно вивчати англійську мову?Як зробити процес навчання цікавим та захоплевим?Відповіді на всі ці питання ви знайдете у статті.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Англійська з 4-х років!

Чи потрібно дітям вивчати англійську мову

з дитячого садочка?

У глобалізованому суспільстві особливо важливого значення набувають засоби комунікації. Проблема вивчення іноземних мов,як найпотужнішого комунікативного засобу стає все актуальнішою. Досвід вивчення іноземної мови як в Україні так і за кордоном доводить,що вивчати англійську мову слід починати з раннього дитинства й у межах інноваційних технологій.

Але як зробити процес вивчення іноземної мови дошкільниками свідомим,вмотивованим?Дитина не розуміє для чого вона має вчити іншу мову,адже все,що їй потрібно,вона може сказати і рідною мовою.

Ця суперечність може бути розв’язана за умови,якщо кожне заняття робити для дітей цікавим,захоплюючим,таким щоб іншомовний матеріал запам’ятовувався мимовільно.

Наприклад : діти познайомились із Джеком, який розмовляє англійською,він вчить їх вітатись,розповідає про родину,що він полюбляє їсти. Все це він каже англійською мовою,бо він прилетів з Англії. Дітям дуже цікаво слухати та грати з лялькою,і вони ще не розуміють,що вже запам’ятали нові слова. Адже саме гра є провідним видом діяльності дошкільника, під час якої вони вільно спілкуються, набувають неабиякий життєвий досвід.

Якщо заняття буде насиченим,емоційним,з використанням різноманітних ігор таких як:

- мовленнєві,

-дидактичні,

-рухливі,

-настільні

-комп’ютерні та ін., тоді дітям не буде сумно, вивчення англійської мови буде відбуватися мимовільно.

За час перебування дитини у садочку граючись, не втомлюючись,не роблячи домашні завдання, вона може збудувати міцний фундамент для подальшого навчання . Тому не слід боятись, чи мати сумніви щодо раннього вивчення іноземної мови. До школи дитина вже піде з достатніми для її віку знаннями.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»