Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події

Аналіз пізнавального заняття проведеного в ДНЗ

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

08.02.2021

268

26

0

Опис документу:
Існує два види аналізу під час його відкритого перегляду. Перший – самоаналіз заняття вихователем. Другий вид – це аналіз переглянутого заняття присутніми. Даний документ містить аналіз заняття вчителем поч.класів.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Аналіз проведеного заняття в ДНЗ

Дата проведення: 16.09.2020 р.

Вихователь: Шаповалова К.В.

Освітня область: пізнавальний розвиток (математична скарбничка)

Тема. Число і цифра 3. Орієнтування у просторі. Трикутник.

Мета: формувати у дітей уміння знаходити за кількістю елементів предмети; учити використовувати слова однаково,стільки ж,порівну; розвивати вміння знаходити трикутні форми в навколишніх предметах, а також логічне мислення, пам’ять; виховувати організованість та спостережливість.

Заняття проводилось в ігровій формі. Підбір ігрових ситуацій здійснювався з опорою на попередню роботу з дітьми. Заняття відповідало рівню розвитку дітей даної групи. Всі етапи заняття відповідали їх віковим особливостям та рівню розвитку.

На занятті простежувалося оптимальне співвідношення діалогічного і монологічного спілкування між вихователем і дітьми. Протягом заняття  проводилась індивідуальна робота з кожною дитиною, всі діти залучалися до бесіди, гри. Кожному давалася можливість висловитися.

Добре продумана структура, логічна послідовність і взаємозв'язок етапів. Доцільно розподілено час заняття. Раціонально обрана форма навчання. Устаткування заняття: наочний і демонстраційний матеріал, який ефективно використовувався. Зміст заняття відповідає вимогам програми, є повним і достовірним . Були правильно обрані методи, прийоми і засоби навчання, які відповідали змісту навчального матеріалу, поставленим цілям, навчальним можливостям дітей даного віку. Матеріал подавався емоційно.

Робота проходила змістовно, цікаво і організовано. Всі діти були зацікавлені та залучені до активної роботи.

Заняття відвідала вчитель початкових класів: Сахно О.А.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.