Ведення документації — чи не найскладніша частина роботи практичного психолога, оскільки є обов’язковою, має обмежений строк виконання, не викликає позитивних емоцій та забирає багато часу. Та все ж аналізувати власну діяльність важливо й просто необхідно. А труднощі виникають через зовнішню відповідальність, мовляв, це потрібно не мені, а комусь іншому, та й то для галочки.

