Пропоную виступ на засіданні психолого-педагогічного консиліуму по питанню адаптації учнів 5 класу до навчання у основній школі. Природознавство є предметом, який поєднує у собі елементи знань природничих наук. Учні вивчали його у 4 класі. Які зміни відбулися у навчанні учнів у 5 класі? Які причини? Які труднощі?







