Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Дидактичні комікси як освітній тренд: методика реалізації на уроці онлайн і офлайн
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • STEAM
  • 9_Моя школа: територія та будівля. Масштаб. План-схема приміщення та території. Карта. Шкільне подвір’я й будівля на картах Google. Макет. Проєкти «Макет власної школи», «Мій клас», «Навчальний кабінет моєї мрії»
Платна розробка

9_Моя школа: територія та будівля. Масштаб. План-схема приміщення та території. Карта. Шкільне подвір’я й будівля на картах Google. Макет. Проєкти «Макет власної школи», «Мій клас», «Навчальний кабінет моєї мрії»

pdf

STEAM

Для кого: 5 Клас

23.09.2022

1041

41

0

Вміст матеріалу: показано 4 з 15 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Моя школа: територія та будівля. Масштаб. План-схема приміщення та території. Карта. Шкільне подвір’я й будівля на картах Google. Макет. Проєкти «Макет власної школи», «Мій клас», «Навчальний кабінет моєї мрії»

Що таке масштаб? Карта? Модель? Пропонується від теорії перейти до практики й обговорити в класі тему «Деталізований опис території нашої школи», провести роботу в групі за темами «Створення проєкту “Макет власної школи”», «Створення проєкту “Мій клас”» і «Створення проєкту “Навчальний кабінет моєї мрії”».

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо