Агресія — емоція, що часто виникає і є нормальною, оскільки допомагає адаптуватися до реальності, мобілізує захисні сили організму у разі небезпеки.
Агресія — корисна, якщо вміти її розпізнавати та вивільняти конструктивними способами. Якщо цього не робити, агресія накопичуватиметься і в будь-який момент людина може зірватися, образити когось.

















