Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Весняна природотерапія для дітей: цікаві ідеї для проєктної діяльності
»
Взяти участь Всі події

9 клас Презентація. Безсполучникове речення.

pptx

STEAM

Для кого: 9 Клас

10.01.2023

210

21

0

Опис методичного матеріалу:

Дана презентація для уроку – дослідження "Безсполучникове складне речення" з використанням інтерактивних форм навчання та елементами STEAM. Рекомендується як підсумковий урок з даного розділу. Мета: формувати предметні компетентності - знання про безсполучникове речення, смислові відношення між його частинами, уміння знаходити безсполучникові речення в тексті, орфографічні навички; ключові - увага, асоціативна уява, пам'ять; комунікативні - словниковий запас учнів, уміння використовувати безсполучникові речення у власному висловлюванні, правильно будувати безсполучникові складні речення з різними смисловими відношеннями між їх частинами; загальнокультурні - емоційно - ціннісне ставлення до рідного слова.

Вміст матеріалу:

+Показати ще (8)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.