Зараз в ефірі:
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»

7 порад для збереження душевного спокою

Психологія

03.07.2021

53

3

0

Опис документу:
1. Не намагайтеся звести рахунки з вашими недругами, бо цим ви нанесете шкоди більше собі, ніж їм. 2. Не думайте про тих людей, які вам неприємні. 3. Замість того, щоб переживати через невдячність, не очікуйте подяки. Пам’ятайте, що єдиний спосіб знайти душевний спокій, це не чекати подяки, а творити добро задля власної радості.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

7 порад для збереження душевного спокою

  1. Не намагайтеся звести рахунки з вашими недругами, бо цим ви нанесете шкоди більше собі, ніж їм.

  2. Не думайте про тих людей, які вам неприємні.

  3. Замість того, щоб переживати через невдячність, не очікуйте подяки. Пам’ятайте, що єдиний спосіб знайти душевний спокій, це не чекати подяки, а творити добро задля власної радості.

  4. Не наслідуйте інших. Знайдіть себе і залишайтесь собою, адже наслідування – самовбивство. Особистість неповторна.

  5. Важливо вміти знаходити користь від втрати. Це вимагає розуму. В цьому і полягає різниця між розумною людиною і дурнем.

  6. В жодному разі не намагайтесь передавати свій поганий настрій людям, які вас оточують. Не нав’язуйте свої похмурі думки і поганий настрій іншим. Будьте тактовні і розумні, стримані і доброзичливі.

  7. Якщо доля вручає вам «лимон», постарайтесь зробити з нього «лимонад». Дійте!Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.