7 порад для вирішення проблем математики

Опис документу:
Статья дає пораду учням, які хочуть гарно знати математику, і хочуть успішно здати математичні екзамени. В статті описані методи вивчення математики, які можна застосовувати незалежно від свого рівня.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

7 порад для вирішення проблем математики

Як вивчати математику

Математика - дисципліна, яку повинен кожен учень, в той чи інший момент, вивчати. Деяким учням подобається, але якщо ми чесні, більшість учнів ненавидять вивчення математики. Важливість математики для учнів ніколи не була в пріоритеті. Більшість навчальних закладів включають певний рівень математики, в той час як майже кожна професія щодня використовує математику в тій чи іншій формі. Проблема багатьох учнів полягає в тому, що вони не знають, як вивчати математику, щоб отримати хороші результати.

Математика - одна з тих дисциплін, на яку учні можуть легко витрачати час на навчання, але в кінцевому підсумку жоден із них не стає мудрішим. Як би учні не вчилися, але якщо вони не зможуть скласти ДПА чи ЗНО, більшість з них позбавить себе омріяного майбутнього. На щастя, є деякі методи вивчення математики, які можна застосовувати незалежно від свого рівня. Навіть можна полюбити математику!

  1. порад для вирішення проблем математики

  1. Практика, практика і щераз практика

Неможливо правильно вивчити математику, просто прочитавши і прослухавши. Щоб вивчати математику, вам потрібно згорнути свої рукава і насправді вирішити деякі проблеми. Чим більше ви практикуєте розв’язування вправ з математики, тим краще. Кожна проблема має свої особливості, і важливо її вирішити різними способами, перш ніж складати ДПА чи ЗНО. Не можна уникнути цієї реальності, щоб досягти успіху в математичному іспиті, вам потрібно вирішити багато математичних проблем заздалегідь.

  1. Огляд помилок

Коли ви працюєте з усіма цими проблемами, важливо працювати над процесом для кожного розв’язування. Якщо ви зробили якісь помилки, ви повинні переглянути їх і зрозуміти, де ви допустили помилку, і ці навики вам допоможуть при розв’язуванні подібних вправ. Розуміння того, як ви підійшли до проблеми, і де ви пішли не так, це відмінний спосіб стати сильнішим і уникати тих самих помилок у майбутньому.

  1. Засвоїти основні поняття

Не намагайтеся запам'ятовувати процес розв’язування. Це контрпродуктивно. Набагато краще і корисно в довгостроковій перспективі зосередити увагу на розумінні процесу та логіки, яка була задіяна. Це допоможе вам зрозуміти, як слід підходити до таких проблем у майбутньому.

Пам'ятайте, що математика є послідовним предметом, тому важливо мати тверде розуміння ключових понять, які лежать в основі математичної теми, перш ніж перейти до роботи, більш складних вправ, які базуються на розумінні основ.

  1. Зрозумійте де ваші сумніви

Іноді ви можете застрягти, намагаючись розв’язати якусь частину вправи з математики, і важко тоді перейти до наступного етапу. Багато учнів, як правило, пропускають це питання і продовжують переходити до наступного етапу. Ви повинні уникати цього, і, натомість, витратити час, намагатись зрозуміти процес розв’язку завдання. Коли ви зрозумієте початкову проблему, ви можете використати це як крокове поле, щоб досягти розв’язку з поставленого завдання до кінця.

Хороша ідея, якщо ви навчаєтеся з другом, у якого ви можете проконсультуватися і прийняти пораду чи відмовитися від неї, при розв’язуванні складніших завдань.

  1. Створіть безтурботне навчальне середовище

Математика - це дисципліна, яка вимагає більшої концентрації, ніж будь-яка інша. Вирішальним фактором при розв’язуванні складних завдань з геометрії, алгебри чи тригонометрії може стати належне навчальне середовище та область, вільна від відволікання.

  1. Створіть математичний словник

Математика має специфічну термінологію з великою кількістю лексики.

Я пропоную створювати примітки або флеш-карти з усіма поняттями, термінологією та визначеннями, які вам потрібно знати. Ви повинні включити деякі ключові математичні поняття, формули, та навіть деякі зразки відповідей, щоб ви могли в будь-який час підглянути і повторити.

  1. Застосувати математику до реальних проблем світу

Наскільки це можливо, спробуйте застосувати реальні проблеми хоча б наближено до математики. Математика іноді може бути дуже абстрактною, тому пошук практичного застосування може допомогти змінити свою перспективу та асимілювати ідеї по-різному.

Імовірність, наприклад, що щось може використовуватися в повсякденному житті, щоб передбачити результат, який відбувається, і визначити, чи хочете ви ризикувати, наприклад, якщо ви купуєте лотерейний квиток або граєте в азартні ігри.

О, і не забувайте, що також важливо мати впевненість у собі коли зіткнетеся з математичним іспитом, знаючи, що ви правильно підготовлені!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00