Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

20 листопада -- Всесвітній день дитини. Банер.

zip

Дидактичні матеріали

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, Змішаний

08.11.2022

147

0

0

Вміст матеріалу:

zip
Всесвітній день дитинства Ренкас К.Л. (ПОТЯГ).zip
17,5 Мб
rar
Всесвітній день дитинства Ренкас К.Л. (ПОТЯГ).rar
15,2 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

20 листопада - Всесвітній день дитини, свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.

"Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах. Відповідно до Декларації прав дитини, прийнятою Генеральною Асамблеєю та Конвенцію про права дитини, кожна дитина має право на освіту, здоров’я, належну медичну допомогу, ім’я та громадянство. Кожна дитина по факту народження заслуговує на турботливе родинне середовище та захист від жорстокого поводження чи насильства"

РОЗТЯЖКА - БАНЕР розміщена на 6 та 8 сторінках. Є цілі зображення, є розрізні, також вміщує документ Word - для зручності друку.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.