Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Формування компетентностей сучасного педагога: інструменти професійного саморозвитку
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • STEAM
  • 15_Знання, уміння і навички, необхідні працівникам космічної галузі. Де отримують космічні професії. Україна космічна. Виготовлення інформаційних буклетів (багатосторінкових документів) «Україна космічна» та «Космічні професії»
Платна розробка

15_Знання, уміння і навички, необхідні працівникам космічної галузі. Де отримують космічні професії. Україна космічна. Виготовлення інформаційних буклетів (багатосторінкових документів) «Україна космічна» та «Космічні професії»

pdf

STEAM

Для кого: 5 Клас

13.10.2022

761

17

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 12 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

На початку розглядаємо, що таке космічна галузь і космічна промисловість, розширюючи поняття до космічної галузі в Україні. Далі пропонуємо обговорення в класі на тему «Якими мають бути спеціаліст і спеціалістка космічної галузі?» та «Де слід навчатися, щоби працювати в космічній сфері?». Говоримо про Україну космічну та видатних українських діячів у сфері космосу. Наприкінці пропонуємо учнівству групову роботу «Виготовлення інформаційних буклетів “Україна космічна” та “Космічні професії”», а також презентацію цих та інших робіт.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Рекомендуємо