Сьогодні мова наша піде про те, що ми маємо поважати право на невід'ємний особистий простір у житті кожної живої істоти.
Як поводити себе з іншими? Як реагувати на небезпеку?
До кого звертатися по допомогу?
Всі відповіді ти зараз отримаєш!
Конструктор уроків
Сьогодні мова наша піде про те, що ми маємо поважати право на невід'ємний особистий простір у житті кожної живої істоти.
Як поводити себе з іншими? Як реагувати на небезпеку?
До кого звертатися по допомогу?
Всі відповіді ти зараз отримаєш!
1
Переглянь навчальне відео та скажи:
За допомогою чого ми спілкуємось з іншими?
Яке буває спілкування?
ДЯКУЮ за ПЕРЕГЛЯД!
Рефлексія від 11 учнів
Сподобався:
Так: 11
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 11
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 11
Так: 0