Учні формують уявлення про взаємодію між живою і неживою природою; засвоюють інформацію про вплив неживої природи на живу і навпаки; поповнюють словниковий запас; розвивають навички спілкування; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.













