Мета: закріпити знання дітей про українські народні казки; виконувати рухи, діяти відповідно до змісту; слідкувати за розвитком сюжету; прислуховуватись до розповіді дорослого. Розвивати образне мислення, акторські здібності, міміку, словарний запас, творчу уяву. Виховувати співчуття до героїв казок, бажання допомогти.
Хід заняття
1.Організаційний момент
Рано-раненько сонечко встало,
Доброго ранку усім побажало.
І я вас, дітки, щиро всіх вітаю,
Чудового настрою вам я бажаю.
Приготуйте вушка, оченята,
Сьогодні Чарівницю-казкарку
Будемо зустрічати.
2.Основна частина
-Малята, а ви знаєте хто така Казкарка? Це чарівниця, яка знає багато казок. Закрийте оченята, зараз з’явиться чарівна гостя

Дітки, до нас прийшла чарівниця погостювати,
Казочки вам розказати.
-Діти, а ви любите казки? А ось зараз я перевірю, як ви знаєте казки, відгадайте мої казки:
1. Ой, набридло на віконці
Все на сонечку сидіть,
Я візьму і покочуся,
Щоб побачити весь світ. (Колобок)
2. На городі виростала, сили набирала,
Непомітно, дуже швидко, великою стала.
Став тут дід усіх гукати та красуню рвати.
А що казку, діти, ви встигли відгадати? (Ріпка)
3. Підробив він голосок,
Став тонким співати.
Здогадалися вони:
Вовк-не наша мати. (Вовк та семеро козенят)
-Молодці, всі загадки відгадали! Аще я дуже люблю грати, хочете пограти зі мною?
Пальчикова гра «Рукавичка»
https://youtu.be/J1QZ4MNsAHQ
Діти, а ви знаєте де живуть казки? Так, вони живуть у книжках.

Пропоную дітки,вам, трішки порухатися.
https://youtu.be/I7rZTqxPvqc
Пропоную вам погратити в дидактичну гру " Добрий чи злий казковий герой?"
https://youtu.be/TcB4rE5UZ2A
3.Підсумок заняття
Про що ми говорили на занятті? Хто спік колобка? Кого зустрів по дорозі колобок? Хто з’їв колобка? Чому колобок укотився з вікна? А що було б, як би лисиця не з’їла колобка?